Termékek Menü
+36 62 57-30-57

DOLGOZZ NÁLUNK!

A Moltech AH Kft. folyamatosan keres munkatársakat nem csak a frissen végzett pályakezdők, de a tapasztalt munkaerő számára is. Cégünk a Szegedi Tudományegyetemmel együttműködve biztosít gyakorlati képzőhelyet és munkahelyet a duális hallgatók számára folyamatosan, így a társadalmi felelősségvállalásunk egyik részeként hozzájárulunk a képzett és tapasztalt mérnökök piacra bocsátásához. Ezzel nem csak saját magunknak, de a gazdaság számára is az SZTE-vel karöltve értékes munkaerőt teremtünk.

Várjuk szakemberek jelentkezését is különböző betanított és szaktudást, szakképzettséget igénylő álláshelyeinkre is. Amennyiben aktuális állásajánlatot nem talál a karrieroldalunkon, küldje el önéletrajzát nekünk és azt adatbázisunkban rögzítjük.

AKTUÁLIS ÁLLÁSAJÁNLATAINK:

Ékszíj gyártó / gépkezelő

Feladatok:

  • ékszíj gyártás,
  • ékszíj gyártás során használt gépek kezelése, beállítása,
  • az üzletág termeléséhez kapcsolódó alapanyag átvétele, mennyiségi és minőségi ellenőrzése,
  • legyártott termékek, késztermékek mennyiségi és minőségi ellenőrzése, szállításra való előkészítése,
  • ékszíj gyártáshoz szükséges alapanyagok éves leltározása.

Elvárások:

  • műszaki affinitás,
  • műszaki területen szerzett szakmai gyakorlat,
  • pontos, precíz, igényes a munkájára,
  • képes önállóan és csapatban is megfelelően dolgozni.

Előny:

  • B kategóriás jogosítvány,
  • angol nyelv alapfokú ismeret.

Amit kínálunk:

  • főállású munkaviszony,
  • intenzív betanulás,
  • alapbér és teljesítményarányos jövedelem,
  • fiatalos munkakörnyezet, csapatmunka.

Fényképes önéletrajzát nettó fizetési igény megjelölésével várjuk a kis.kornelia@moltech.hu címre.

Gépészmérnök képzés duális rendszerben

Német mintára új felsőfokú képzési irány indult 2013-ban Magyarországon, elsősorban a hazánkban megtelepedett autóipari cégek igényeinek hatására. A kedvező tapasztalatok alapján a Szegedi Tudományegyetem Mérnöki Kara (SzTE Mérnöki Kar) is csatlakozott 2014-ben a duális képzéshez. Ennek keretében az SzTE Mérnöki Kara és a Moltech Anyagmozgatás- és Hajtástechnikai Kft. 2014 decemberében szerződést kötött duális rendszerű gépészmérnök képzésre.

Ezt a weboldalt nektek hoztuk létre, azoknak akik gépészmérnökként képzelitek el jövőtöket és gyakorlatorientált képzési rendszerben szeretnétek megszerezni diplomátokat. Megpróbáltunk egy áttekinthető képet nyújtani a felvételi folyamatról és a képzésről jelenlegi információink alapján.

Mi azért csatlakoztunk a programhoz, hogy megfelelő minőségű és mennyiségű mérnök utánpótlásra tegyünk szert folyamatosan növekvő vállalkozásunkban. Terveink szerint 2015/2016-os tanévtől kezdődően minden tanévben négy mérnök hallgatónak nyújtunk gyakorlati képzést. Így az általunk képzett hallgatók diplomája megszerzése után nagy valószínűséggel állás ajánlatot is kap tőlünk.

Folyamat:

  1. Felvételi
  2. Szerződés kötés
  3. Beiratkozás az egyetemre
  4. Képzés
  5. Diploma
  6. Állásajánlat